Naša spoločnosť ponúka ideálne riešenie pre váš bytový dom, tak z pohľadu komfortu ako aj veľmi potrebnej bezpečnosti.


Ponúkame kompletný systém vstupnej fasády z hliníkovej konštrukcie, vrátane integrovaných poštových schránok. Digitálny prístupový systém však vieme aplikovať aj na už existujúce dvere a napojiť sa na už funkčný systém domácich telefónov. Samozrejmosťou je pre nás aj ucelená dodávka a montáž domácich telefónov a zvončekových tabiel poprednej českej značky Czechphone – podrobnejšie v záložke „Zvončekové systémy".

scrolldown
Obytne domy

Digitálny prístupový systém od dormakaba


Je ideálnym riešením pre celý súbor dverí v objekte ako sú hlavný vchod, vedľajší vchod, dvere do kočikárne, výťahy, kontajnerové stojiská a pod.

Integrácia všetkých dverí do spoločného systému vám umožní jednoduché spravovanie selektívnych prístupov podľa vopred zadefinovaných oprávnení do jednotlivých miestností jediným čipom. V ideálnom prípade vieme všetky dvere vybaviť digitálnou čítačkou bez použitia akejkoľvek kabeláže! Systém funguje na batérie, ktoré sú uložené z vnútornej strany priamo v kľúčkovej garnitúre.

scrolldown
Systém dormakaba

Z čoho sa skladá náš systém?


Samozamykací zámok

Samozamykací zadlabací zámok od ASSA ABLOY

Spĺňa normy únikového východu EN 179 a EN 1125, protipožiarny certifikát na základe požiadaviek EN 1634 a v neposlednom rade bezpečnostnú triedu 4. Samozamykacia funkcia vám poskytuje nasledovné výhody: už nikdy viac nepotrebujete vylepovať žiadosti typu: Prosím kôli vlastnej bezpečnosti zamykajte! Ako to funguje? Zakaždým keď cez dvere prejdete, tak po zabuchnutí dverí sa zámok automaticky sám bez použitia kľúča uzamkne aj na západku. To znamená, že dvere sú neustále zamknuté a to nie len pomocou jazýčka ako to je v množstve prípadov pri systémoch kde otvárate dvere s tzv. elektrickým bzukačom, ale aj cez oceľovú západku.

C-lever Pro – digitálna kľučková garnitúra

Od švajčiarskej značky dormakaba, spĺňajúca vysoké kvalitatívne a bezpečnostné štandardy. Certifikáty: EN 1906 – trieda 4, DIN 18273 – protipožiarna bezpečnosť, testovaná na základe normy EN 1634-1, Núdzový východ podľa normy EN 179 a EN 1125 pri použití certifikovaných pánikových kovaní. V prípade bytových domov aplikujeme kľučku C-lever Pro v off-line režime. To znamená, že systém prijíma vstupy-príkazy len pomocou priložených médií. Čo je to médium, resp. aké druhy existujú? Médiá sú nosiče elektronickej informácie, v našom prípade šifrovaného kódu, ktorý je uložený v čipe.

Čip spolu s anténou je vodovzdorne zatavený v nosiči, ktorý môže byť vo forme prívesku, karty, súčasťou klipu na kľúči a podobne. Najčastejším nosičom v civilnej sfére je obvykle prívesok, ktorý si vieme priložiť na svoje kľúče. Nami dodávaný prívesok obsahuje z jednej strany logo našej spoločnosti aj s telefónnym číslom, ktorý navádza v prípade straty nálezcu na našu adresu. Z opačnej strany je vygravírované identifikačné číslo čipu.

Kľučková garnitúra C-lever PRO v dvoch farebných vyhotoveniach
Mifare technológia

Počet vydaných čipov stále pod kontrolou


Existuje niekoľko technológii čipov. V našom prípade využívame technológiu MIFARE DESFire. Jedná sa o toho času neprelomenú technológiu, t.zn., že nedochádza k nekontrolovanému kopírovaniu médií mimo vedomia správcu prístupového systému bytového domu. Toto je veľmi dôležitá a významná informácia pre vlastníka prístupového systému.

scrolldown

Bezpečnosť nadovšetko


Švajčiarska spoločnosť dormakaba nenechala nič na náhodu a unikátne číslo každého čipu (UID), navyše kryptuje, čím akoby nad rámec už bezpečnej technológie MIFARE DESFire pridala ďalší stupeň zabezpečenia. Toto kryptovanie prebieha pre každý nami zabezpečovaný objekt samostatne t.zn., že každý nový objekt má vlastné odlišné kryptovanie ako predchádzajúci objekt. Kryptovanie sa prevádza pomocou zavedenia tzv. bezpečnostnej C-karty do systému. Pre každý objekt je pridelená jedna C-karta.

scrolldown
Čipy
Prístupový systém

Ako funguje náš prístupový systém?


Našou prioritou je vám ponúknuť intuitívny systém vstupu do vášho bytového domu bez zbytočných komplikácií, jednoducho a pritom bezpečne. Priamo na kľučke sa nachádza čítačka čipu - prívesku. Priložením čipu na čítačku vám tak zvukový ako aj svetelný signál napovie či máte oprávnenie vstupu do objektu. Ak svetelný signál zasvieti na zeleno, tak máte oprávnenie vstúpiť. Červená farba naopak znamená, že oprávnenie na vstup nemáte. V prípade zelenej farby dôjde k aktivovaniu spojky štvorhranu zámku a tak viete pomocou klasickej kľučky vstúpiť do objektu. V prípade ak oprávnenie nemáte, spojka štvorhranu je deaktivovaná a kľučka „chodí naprázdno“.

scrolldown

Funkcia únikového východu


Z vnútornej strany máte zakaždým umožnený voľný prechod, bez nutnosti vyťahovania kľúčov, prikladania čipu resp. hľadania spínačov ako to je nesprávne inštalované v mnohých objektoch po Slovensku. Tento systém spĺňa najprísnejšie požiadavky pre obytné domy, na ktoré sa vzťahuje nutnosť zabezpečenia voľného priechodu smerom von – únikový východ na základe normy EN 179. Ako som v predchádzajúcom texte už spomínal, dvere sú vďaka samozamykaciemu zámku pritom stále uzamknuté aj pomocou závory. Z vnútornej strany sa však dvere odomykajú nie kľúčom, ale samotnou kľučkou.

Kľučka
Naspäť hore

Kontaktná osoba


Tamás Istenes - konateľ
magmarket@magmarket.sk
Tel.: +421 2 4363 8624
+421 948 723 703

Adresa spoločnosti


MaG Market s.r.o.
Tomášikova 5/A
821 01 Bratislava

Fakturačné údaje


IČO: 31321453
DIČ: 2020292857
IČ DPH: SK2020292857