Domáce telefóny a zvončekové tablá Czechphone®


Nosným komunikačným prvkom každého obytného domu je systém domáceho telefónu a zvončekového tabla. Pomocou nich prebieha komunikácia medzi návštevou objektu a jednotlivým bytom. Následne za pomoci tlačítka na domácom telefóne je možne aktivovať prístup do objektu.

Technicky môžeme domáce telefóny rozdeliť na dve kategórie:
1. Audio – komunikácia prebieha len hlasom - cenovo prijateľnejšie prevedenie
2. Audio-video – komunikácia prebieha hlasom aj obrazom - cenovo náročnejšie prevedenie

scrolldown
Czechphone

Audio – Czechphone DUOplus+


Jedná sa o dvojdrôtový rozvod kabeláže. Systém využíva najnovšie pokročilé mikroprocesory, ktoré radia tieto výrobky medzi špičku na trhu. Technológia je určená pre všetky typy obytných a administratívnych objektov.

Tablo je vyhotovené z kvalitných nehrdzavejúcich materiálov v antivandal prevedení. Tablo je podsvietené s využitím úspornej LED technológie a to iba v prípade ak ku nemu pristúpite na určitú vzdialenosť. Vybrať si môžete z dvoch vyhotovení tlačidiel. Priama voľba účastníka cez tlačidlo vedľa menovky alebo cez kódovú klávesnicu navolením číselnej kombinácie účastníka.

Domáci telefón Telefóny Viola DUOplus+
Domáci telefón Telefóny Verona DUOplus+

Menovka so zoznamom obyvateľov je tiež voliteľná z dvoch možných vyhotovení. Klasický zoznam vytlačený na papieri resp. na elektronickom papieri. Značka Czechphone je prvá a zatiaľ jediná firma na trhu, ktorá pristúpila k vývoju elektronického papiera a aplikovala ho do svojich výrobkov.

Elektronický papier znamená prelom v údržbe aktuálnosti menného zoznamu obyvateľov. Je to v skutočnosti čierno-biely displej e-ink, ktorý môžete poznať z E-bookov. Jedná sa o technológiu, ktorá nespotrebováva elektrickú energiu. Zoznam je možné aktualizovať bez nutnosti rozobrať panel zvončekového tabla a to za pomoci komunikácie cez WIFI.

scrolldown

Audio-Video – Czechphone MELODY


Nová generácia audio-video dorozumievacej techniky od Czechphone. Systém využíva najnovšie pokročilé mikroprocesory, ktoré radia tieto výrobky medzi špičku na trhu. Technológia je určená pre všetky typy obytných a administratívnych objektov.

Tablo je vyhotovené z kvalitných nehrdzavejúcich materiálov v antivandal prevedení. Tablo je podsvietené s využitím úspornej LED technológie a to iba v prípade ak ku nemu pristúpite na určitú vzdialenosť. Vybrať si môžete z dvoch vyhotovení tlačidiel. Priama voľba účastníka cez tlačidlo vedľa menovky alebo cez kódovú klávesnicu navolením číselnej kombinácie účastníka. Tablo obsahuje citlivú kameru, ktorá vám prenesie dokonalý obraz na domáci videotelefón Viola alebo Verona.

Czechphone Melody Tablo s priamou tlačidlovou voľbou, prevedenie zapustené v stene
Nerezové tablo s kamerou a s elektronickým papierom
Czechphone Melody Tablo s priamou tlačidlovou voľbou, prevedenie s montážou na stenu s ochrannou strieškou

Menovka so zoznamom obyvateľov je tiež voliteľná z dvoch vyhotovení. Klasický zoznam vytlačený na papieri resp. na elektronickom papieri. Značka Czechphone je prvá a zatiaľ jediná firma na trhu, ktorá pristúpila k vývoju elektronického papiera a aplikovala ho do svojich výrobkov. Elektronický papier znamená prelom v údržbe aktuálnosti menného zoznamu obyvateľov. Je to v skutočnosti čierno-biely displej e-ink, ktorý môžete poznať z E-bookov. Jedná sa o technológiu, ktorá nespotrebováva elektrickú energiu. Zoznam je možné aktualizovať bez nutnosti rozobrať panel zvončekového tabla a to za pomoci komunikácie cez WIFI.

scrolldown
Telefón Melody 1 Telefóny Viola MELODY, farebný LCD dispej 2,5"
Telefón Melody 2 Telefóny Verona MELODY, farebný LCD dispej 3,5"
Telefón Melody 3 Handsfree MELODY HF 5.0, farebný LCD dispej 5"
Ikona alarm

Funkcia alarmu

Vlastnosti domácich telefónov Handsfree HF 5.0 a Verona Melody sme rozšírili o funkciu ochrany majetku. Aby sme aktivovali túto dodatočnú funkciu alarmu, je nutné k domácemu telefónu MELODY pripojiť dverný magnetický kontakt. Táto zabezpečovacia funkcia nijak neobmedzuje bežnú funkciu domáceho telefónu.
Aktivácia alarmu prebieha zadaním vopred naprogramovaného číselného kódu na klávesnici telefónu. V momente spustenia poplachu sa spustí siréna v domácom telefóne. Zároveň môže byť spustený aj alarm v inom domácom telefóne v danom objekte prípadne na chodbe. Alarm môže byť presmerovaný aj na zvončekové tablo, ktoré bude určitú dobu hlásiť číslo napadnutého bytu.
Inštaláciou GSM modulu môžeme naviac získať informáciu o každom spustení alarmu na konkrétne prednastavené telefónne číslo vo forme sms správy.

Naspäť hore

Kontaktná osoba


Tamás Istenes - konateľ
magmarket@magmarket.sk
Tel.: +421 2 4363 8624
+421 948 723 703

Adresa spoločnosti


MaG Market s.r.o.
Tomášikova 5/A
821 01 Bratislava

Fakturačné údaje


IČO: 31321453
DIČ: 2020292857
IČ DPH: SK2020292857